Kroegentocht Leuven
Liefste commi's en sympathisanten
Tijd voor een kleine verandering van decor. Voor één avond laten we Gent achter ons en trekken we samen naar het bruisende studentenleven van Leuven. Andere cafés, een andere stad, maar dezelfde goede sfeer en gezelligheid.
We spreken af om 18u45 aan de Yucca, waar onze eigen bus klaarstaat om ons naar Leuven te brengen. Zo vertrekken we samen en begint de sfeer al onderweg. In Leuven duiken we het centrum in voor een gezellige kroegentocht langs enkele cafés en maken we er samen een topavond van.
Leuven staat bekend om zijn levendige studentenleven en talloze cafés, dus de perfecte plek om eens iets anders te doen dan onze vertrouwde Gentse plekken. Trommel je vrienden op en ga mee voor een avond vol sfeer, drankjes en gezelligheid.
De terugkeer is voorzien rond 3u30. Neem zeker ook je studentenkaart mee.
Praktisch:
- 📍 Wanneer: donderdag 12/03, 18u45 aan de Yucca
- 💰 Prijs: €20 per persoon (busvervoer inbegrepen)
- 🕒 Terugkeer: Rond 3u30
👉 Schrijf je snel in, want de plaatsen zijn beperkt!
Tot dan! 🍻
De cultuurtjes